Belgian Red Devils
UEFA EURO 2024 Qualifiers
Wedstrijden:
🔥België vs Oostenrijk
Zaterdag 17 juni 2023 – 20u45
🔥 België vs Estland
Dinsdag 12 september 2023 – 20u45
🔥België vs Zweden
Maandag 16 oktober 2023 – 20u45
🔥België vs Azerbeidzjan
Zondag 19 november 2023 – 18u00
Onze Belgian Red Devils staan voor een nieuwe opdracht! Zich kwalificeren voor EURO 2024.
Een Europees Kampioenschap waar de nieuwe coach Domenico Tedesco onze nationale voetbaltrots het allerhoogste wil bezorgen.
Na een geslaagde 0-3 overwinning tegen Zweden en een 2-3 overwinning in een oefenmatch tegen Duitsland, blaakt onze nationale ploeg van het zelfvertrouwen.
De volgende thuiswedstrijden tegen Oostenrijk, Zweden, Estland en Azerbeidzjan beloven topwedstrijden te worden. Met niet te onderschatten tegenstanders die de Belgian Red Devils het vuur aan de schenen zullen leggen. Een vol Koning Boudewijnstadion en spelers van wereldklasse! Wat wil je nog meer?
Beleef deze wedstrijd als VIP!
Als VIP-genodigde beleef je deze wedstrijden in een VIP-setting van het allerhoogste niveau. In de hospitality village kan je genieten van catering die zo verfijnd is als de passes van Kevin De Bruyne, een stijlvolle setting en animaties die je doen kraaien van plezier.
Gracias voorziet een perfecte omkadering met hoogstaande service en een premium beleving. Een ideale setting waar je kan genieten van topvoetbal en kan netwerken met ondernemers en bedrijven. Dit allemaal in een high-level setting!
Vanaf 2 personen
Privé tafel vanaf 10 personen
Business Box vanaf 50 personen
VANAF
Wedstrijdticket in categorie 2
Vanaf 2 personen
Privé tafel vanaf 10 personen
Business Box vanaf 50 personen
VANAF
Wedstrijdticket in categorie 1